Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz Mik76 #36306 üzenetére

    Persze ezeket mind megértem én is. Nálam is az asszony lesz a gyenge láncszem. :D Majd kiderül, hog hogy sikerül meggőzni, de már kezdem neki szépen adagolni a dolgokat. :D
    Pl két kis puff újra lett húzva rajta a szövet és az egyik ilyen szürke lett a másik meg világos barna, mondtam is neki, hogy ilyen színű lesz majd a nappali is, hogy menjen a puffokhoz. :DDD

    [/@(#36307) gyeniko
    Köszi, igyekszem felkészülni majd a vetítésre. :)
    Pl a kocsiba is a zenét több hónap alatt vásároltam össze hozzá a cuccokat és egyben került beépítésre, meg a házimoznál is több részletben történt a kiépítés.
    Itt is próbálom valahogy így megoldani, de ugye majd sokban fog függni a ház adottságától is, hogy mit lehet meg mit nem.
    Fix vásznat szeretnék, mert az ugye olcsóbb is, mint a motoros, meg azt könnyebben lehet maszkolni is.
    Pl most a piaon ami tetszik vetítő az a Pana 6000-as, igaz élőben nem láttam még. :)
    Ahhoz milyen vászon lenne az ideális? a 21:9-es? Mert ugye tudja a 2.35:1-es képet és úgyis több film készül ilyen fomrában, mint 1.85:1-ben, és akkor így a két szélét kellne csak maszkolni. :)

    [ Szerkesztve ]

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák