Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz gyeniko #36301 üzenetére

    Persze ezt tudom. :)
    De szeretek azért előre gondolkodni, nah meg ha lehet akkor meg is csinálni már ezt azt, hogy később ha oda jutok már ne legyen vele gond. :)
    Így ha lehet, akkor már alapból a festésnél sötétebbre festetem a nappalit, legalább a vászon falát, meg esetleg az oldal falakat pl kicsit világosabbra. Max ugye megy majd oda a falra egy karnis fekete függönnyel és kész. :D
    A plafon lesz a neccesebb szerintem, mert azt tuti nem fogja majd az asszony engedni, hogy egy kb 1 méteres sávot befessek feketére. :DDD
    Oda is amúgy valami elhúzhatós rolós megoldást gondoltam így elsőre hirtelen. Vagy az lehet még megoldás, ha nem lesz hely a fix vászonnak a falon, akkor olyan plafonról lehajthatót kéne csinálni, így alatta nyugodtan lehet fekete a fal, mert az napközben úgysem látszik, ha fel van csukva a vászon :)

    Nah de ez még sajnos nem most lesz, még odébb van, előbb legyen meg a ház és majd utána szépen lassan a többi.

    Tényleg szerintetek is előbb a proji legyen meg és utána a vászon, mert ugye addig is ha akarok/tudok vetíteni pl falra is. Igaz pl szürke falnál azért ez érdekesebb lenne, mint egy fehérnél. :DDD

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák