Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz Janaboy #20107 üzenetére

    Nekem is hasonló szemüvegeim vannak, amíg használtam őket, addig nagyon jónak bizonyultak. Egy haverom Saisonic szemüvegével vetettük össze, valami olcsóbb fajtával, ott nagyon elkente a száját, de ahogyan emlékszem a töredékébe is került. Elnézel a vászonról, akkor gyorsan elveszti a szinkront, (érzékenyebb volt rá mint a Saisonic) cserében viszont a színei sokkal szebbek voltak, nem volt vöröses, és valamivel világosabbnak is láttuk és nem volt fárasztó. Meséknél nem annyira (Gru, valami mókusos, okos kutyás, bocs de a meséket nem ismerem annyira), Avatarnál, Gravitynél, I robotnál sokkal feltűnőbb a különbség a két szemüveg között.Nem gyerekbarát! Nálunk már van kettő törött. Az árából vehettem volna mondjuk Szepinél vásznat...Drgágaszágaim
    Ja most nézem, az enyém az Blue Heaven, nem lime. Én még 60 ropiért vettem a négyet Frankfurtban, majd egy magyar sráctól 11000HUF-ért itthon. Kicsit ideges voltam.

    [ Szerkesztve ]

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák