Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz King Unique #48173 üzenetére

    Sajnos a HDDScan hiába állítja le, magától újraindulgat. Leválasztás után, vagy gép altatásnál sem marad leállítva.

    Külön vásárolt ház és HDD-k.
    Egyik EWENT EW7044 SATA USB 3.1 külső HDD ház 2.5"
    Ez gép altatás után világít, de leállítja a lemezt.
    A másik, ami nem áll le, Coolink SUB2A5 USB 2 ház 2.5" Pont most ezt akarnám használni. A másikon fontos adatok vannak.

    USB Power Management - USB felfüggesztés engedélyezve.
    Szoftveres leválasztásnál leválasztja a lemezeket, de a Coolink házban nem áll le lemez.
    BIOS-ban erre vonatkozó a PowerShare tiltva, de az csak az egyik USB-re vonatkozik. Van még USB Wake/ébresztés, az engedélyezve van, mert egérrel ébresztem a gépet.
    Notebook leállítás után kikapcsol minden, csak altatásnál nem.
    A rendszerben, bios-ban próbáltam keresni a megoldást és most nem gondoltam, hogy a külső háztól is függ. :( Ezért lehet az eseménynaplóban Disk 11 error jelezés, amikor csatlakoztatom a házat és bizonyos Pendrive-okat, mert nem tudja azokat a típusokat megfelelően vezérelni.
    Az illesztőprogram vezérlési hibát talált a következőn: \Device\Harddisk1\DR7.

    Bíztam benne valami programmal megoldható a kikapcsolás és amikor használni szeretném, akkor egy gombnyomásra újra elindítaná. HDDScan féle megoldás nem lenne rossz, csak lehetne erőszakosabb.
    Köszönöm, hogy próbálsz segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák