Új hozzászólás Aktív témák

  • Rodzser Mór

    senior tag

    válasz Fire/SOUL/CD #49960 üzenetére

    Nem találtam videószerkesztős topikot, ezért OFFolok itt kicsit, bocsánat :)
    Remélve, hogy te vagy más topikolós tud segíteni.

    Szóval a megvágott videókat egymáshoz kell illesztenem, egész konkrétan 20db 2p59mp-es MP4 videók. 1mp-et kellett eltávolítanom a 3 perces fájl elejéről. De összeillesztés után végül a hang rövidebb lesz. Az 1 órás összefűzött videó végén kb 3 mp-cel hamarabb véget ér a hang, innen csönd van a végéig. És az elejéről indulva lineárisan csúszik a hang, azaz 30 percnél már kb 1,5mp a csúszás.

    Az összeillesztendő 2p59mp-es videóban szerintem végig van a hang, nem érzékeltem, hogy már ott rövidebb lenne. Persze lehet, hogy rövidebb a hang valójában, mert ha a 20*2:59-es teljes vidónyi 3mp hangtalanságot elosztom, akkor 3/20=0,15mp-t kéne hallanom, azt nem nem tudom érzékelni.

    De egyébként sem tudom, hogy a hangot miért csatolja az előző hanghoz. Azaz pl a sorban a 20. videófájl hangsávját nem a 20. videó kezdőpontjától teszi be, hanem az 1-19 összefűzött videó hangjához, ami már majdnem 3mp-cel hamarabb véget ér, mint maga a mozgókép.

    De legyen ról a egy kép, így beszédesebb:

    A hang lemaradása (a 3 mp) nem méretarányos a 2:59 időtartmahoz képest. A szemléltetés végett szerkesztettem nagyobbra.

    A kérdésem, hogy ezt a fűzési módszert el lehet kerülni? És hang a megfelelő helyen legyen, ahogy az alsó esetben van?

    A "Free Video Cutter Joiner" programmal fűztem össze. Ez nem konvertál újra, mint a legtöbb program.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák