Új hozzászólás Aktív témák

  • iguana

    őstag

    válasz pc360 #42131 üzenetére

    hát lehet, hogy a free verzió ennyire elszemtelenedett, nem tudom. nekem évek óta a teljes verzió van meg.
    ilyenekkel, amit írtál nem találkoztam.
    én elég sokat screenshot-olok, de jobbat még nem találtam nála, pedig tényleg sokat kipróbáltam. jó ideig használtam a sharex-et [link], a legjobb ingyenes szerintem, jól használható, csak nagyon szegényes az "annotation" funkciói. ákom-bákom a screenpresso-hoz képest.
    nálam a képernyő tetejére húzva az egeret egy gombnyomás és megjelenik a célkereszt, amit pozícionálva automatikusan bekeretezi, hogy éppen mit kapna el. detektálja pl. a megnyitott program ablakokat, azon belül az egyes sávokat, mezőket is. pl. egy total commander-re ráirányítva az egészet, vagy csak az egyik oldalt, vagy a felső eszköz bart...minden fisz-fasz blokkot automatikusan ki tud jelölni. nekem már ezért megtetszett de legjobban az elmentett képek utáni beépített szerkesztője fogott meg. nyilak, felsorolások, betűk, effektek.
    én sokszor szoktam pl. ügyfeleimnek gyorsan összedobni magyarázó képernyőmentést, hogy mit-hogy csináljon, vagy nézzen.
    de kinek mi tetszik vagy szeret. néhány lehetőség:[link]

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Új hozzászólás Aktív témák