Új hozzászólás Aktív témák

  • silencio

    csendes tag

    Sziasztok!

    Karácsonyra megleptek egy netbookkal, így persze azonnal égető kérdéssé vált az, ami eddig fel sem merült bennem: otthoni számítógépem távoli elérése a netbookon keresztül.
    Tudom, hogy az XP már magában, + egy rakat program képes erre, de van néhány dolog ezzel kapcsolatosan:

    - az otthoni gépem IP-címe nem állandó (minden kapcsolódásnál más...), és úgy tudom, néhány programnál ez gondot jelent.
    - szeretnék mindenhez korlátlanul hozzáférni (programok, letöltések, letöltött állományok másolása a két gép között, számítógép kikapcsolása stb.), de gondolom, ez alap, minden programmal megvalósítható...
    - jelenleg egyszerű modemen keresztül ömlik a világ (jön a háló) az otthoni gépemre, de heteken belül beszerzek hozzá egy routert. Ennek használatában szintén láma vagyok, így lehet, hogy hülye kérdés, de: fog a router valamit változtatni a távoli elérés szisztémáján (másik program kell hozzá, vagy más beállítások...):F

    Szóval ennyi lenne. Ezek fényében tudnátok javasolni egy-két használható programot?
    Előre is köszönök minden javaslatot! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák