Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz jackpcsm #13332 üzenetére

    Szia!
    7xxx-et veszel,tehát hülye lennél nem tuningolni.Nem tudom az árakat(nem tom h hol veszed)de ha jelentősebb kül van a 7200 és a 7400 között,akkor vegyél 7200-t. :K
    Giga p43..-P35 vagy p45 inkább.(tudom,h mondhatod ..olvastál tesztet,jól szerepelt a p43 stb..Elhiszem,de te használni akarod s nem tesztelgetni.Tehát p35 v p45 :K )
    4 ramot minek vennél?Bár nem annyira gátolja a tuningot mint amennyire elterjedt 1 időben,de ..könnyebb 2 ramot belőni(p45-ben kvra nem 1xü az se sokszor),s az sem mellékes,h 4x1 ga kilövi a slotjaidat,s nem tudsz bővíten.Mikor meg szeretnél..1gigás ramokért nem fognak kapkodni(kingmaxért nem)
    ha ramra költenél akkor 2x2giga :K
    Ha nem 64bites az oprendszer akkor meg elég a 2x ,de valami erősebb kellene (reaperekkel nem járnál rosszul)
    VGA-hoz hülye vok,én az olcsóbbat venném,jó ramokkal és p35ds-3as -ds4-es lappal..Ja és 7200-est.
    Kedvcsináló[link]

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák