Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ. Kettő komplett gépem van. Az egyikben egy i5 10400 cpu egy asus lap, hirtelen a nevét sem tudom egy seasonic 650w táp és egy gtx1060 6gb van, és 16gb ddr4 ram. A másik gépben egy MSI Meg X570 Godlike alaplap, egy AMD Ryzen 9 3900X proci 32 gb ddr 4 ram és egy rtx 3080 vga , továbbá egy asus rog 1200w táp. Van még egy Samsung 32” g7 monitorom is, vagyis kettő de az mindegy is. A lényeg az lenne hogy egy gépet szeretnék meghagyni, ami azért jó játékra ha szeretnék játszani. ( eddig nem igazán volt rá példa :)) A többit pedig elszeretném adni. A kettőből szerettem volna egyet össze rakni, de ezek szerint ez igy nem lesz jó. A monitor tuti marad, és a vga is, még azt se fogom szerintem kihasználni. Szerettem volna a lehető legtöbb minden eladni és a legkisebb értéket meghagyni ami elég a 3080 kártya használatához. Ha szeretnék normális minőségben játszani
    , esetleg 4 k ban arra legyen egy gépem. Ha elég a 16gb ram
    azt hagyom meg, ha elég a 650w táp azt hagyom meg stb. Nyilván akkor az lesz a jó megoldás hogy eladok mindent, és veszek egy új cpu-t és lapot. Viszont akkor meg kellene egy ajánlás hogy mit is vegyek? Most hogy mennyi ramot hagyjak meg, vagy melyik tàp legyen, az már nem ebbe a csoportba tartozik :) Na ez jó hosszú lett, de próbáltam elmagyarázni, mit is szerettem volna igazából. Köszönöm nektek a válaszokat :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák