Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • QwErTy42

    addikt

    válasz Kobe #2815 üzenetére

    Ugy patron és patron között is van különbség. Ne vegyél "profi" fotónyomtatót, ha utángyártott patronnal akarod használni. Szerintem ez a legnagyobb dőreség amit tenni lehet ilyen esetben. Mert hiába nyomtatod ki fél áron a fotóidat azt a pár tucatot esetleg pár százat évente, ha két év múlva kifakul és dobhatod a kukába. Mert a sz.r papír és sz.r festék kombojából még jó nyomtató mellett sem lesz elfogadható a minőség. Érdemes megnézni hogy az Epson nyomtató segítség topikban kétszer annyi a hozzászólás van, mint a Nagy HP nyomtatók topikjában és a hozzászólások tetemes része mindkét topikban az utángyártott patronokból származó problémákkal van tele.
    A fotónyomtatás még mindig luxus véleményem szerint. Nyomtatni nem létszükség, hanem munka eszköz, és mint ilyen fontos a megbízhatóság és a minőség. Én sem adhattam le a szakdogámat csíkosan nyomtatva...

    Akkor inkább spórolj meg 15-20 rongyot a két nyomtató árának különbözetén és az elkövetkezendő 2-3 évben inkább vegyél jól árasított eredeti kelléket! Így jobban jársz.

    ...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Új hozzászólás Aktív témák