Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varshi

    aktív tag

    válasz Tyrel #16281 üzenetére

    > Na ez szerintem egy kifejezetten rossz válasz...

    Ez meg egy kifejezetten megtévesztő válasz. ;)

    Kábé azt mondtad el, hogy aki havonta csak egyszer használ autót, az menjen taxival inkább, vagy béreljen. Feltaláltad a spanyol viaszt. :)

    Valójában: A szöveg(környezet)et MINDIG tudni kell értelmezni, ami az ajánlásunk mellett van. Ha megnézed az Összefoglaló listáját, akkor látod, hogy mindig megkérdezzük a nyomtatási szokást/volument is. (alapvetően számít a szín, a darabszám és a beszáradás miatti állásidő)
    Ezek alapján szoktunk - átgondolva - ajánlani valamit. Pl. aki már színesben is nyomtat, akár havi 15 oldalnál is teljesen borulhat a matek egy HP301-es tintapatronnál. Havonta 5-10 FEKETE oldal esetén NEM szoktunk drága nyomtatót ajánlani. Szóval kicsit feleslegesen gépeltél ennyit, bár legalább kiírtad magadból, ami bánt. :D

    > éves szinten alig több mint egy patron áráért (azaz 449 Ft-os havidíjért
    Azt megnézted, hogy ez havi 15 oldalra érvényes? :DD

    Kiszámoltam neked, mennyivel nagyobb pénzrablás ez a konstrukció, mint egy tartályos, de visszatöröltem, hogy ne legyen too-long-didnt read.

    Maradjunk annyiban, hogy a HP sose arról volt híres, hogy jól járj vele. Ellenben a marketingjük fasza. Lám, nálad működött is. ;)

    15 oldal havonta; 449 Ft-ért előfizetve... :D :D Ügyes, mondaná Kohn bácsi.... :C

  • PociAti

    senior tag

    válasz Tyrel #16281 üzenetére

    Egyedi sikerélmények eltörpülnek amellett a panaszáradat mellett, amit nyomtató és kellékforgalmazóként kapunk a HP nyomtatók miatt.
    Mert hogy csak 30-40 oldalt nyomtattunk vele, és már megint nem működik, mert beleszáradt. Vagy alig nyomtattunk vele, és már megint kifogyott / csíkosan nyomtat. És hát persze akkor döglött be, amikor leginkább kellett (egy szerződést / számlát le kellett másolni, a házit kellett nyomtatni, egy orvosi papírt kellett volna lemásolni), vagy csak elcseszte a fotópapírt, mert a felénél kifogyott.
    És akkor mehettek a másolóba + a szaküzletben kellett venni újabb patront, vagy az amúgy is baromi drága patron mellé jött a szállítási díj.

    Én mindig is azt mondom, ilyen felhasználás mellé mono lézernyomtató kell, ha spórolni akar, akkor vegyen használt gépet, a maradék ritka alkalmakra, fotóelőhívásra ott a cewe és társai.

    Tartályosnak a közepes példányszámtól van létjogosultsága. Viszon nagyon gyakori jelenség, ha már van lehetőség, onnantól az igények is nagyon hamar lekövetik. 2 Ft-ba kerül csak egy oldal tintaköltsége? Hurrá, akkor nyomtassuk már ki még ezt is és ezt is.

Új hozzászólás Aktív témák