Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz tothbe #1169 üzenetére

    Gondolom hogy az iP 4600 jobb mint a 4000. :K Kérdés hogy mennyivel, és miben jobb. :U Mint írtam nincs hozzá, csak eredeti patron, így meg lehet akár milyen jó. Nem fogok úgy venni nyomtatót, hogy "még nincs patron, de majd lesz".
    Az meg a másik hogy a 4600 is pacekra olyan mint a 4000. Volt 2db HP nyomtatóm a Canon előtt, az egyik, amelyik a drágább volt (50k), egy kalap meleg fingot se ért, és másfél évig bírta csak. :( Majd jött a Canon iP 4000, ami jó volt, de nem voltam 100% elégedett. kb 3 évig bírta, de másfél év után előfordultak balesetek, hogy a sárga festékbe belefojt a kék...stb. :F Szóval úgy voltam vele hogy most kipróbálom az Epson-t. Mellesleg 5k-val drágábban kaptam volna az iP 4600-ot. Az pedig hab a tortán, hogy az EPSON 3 az 1-ben, amit mellesleg ki is fogok használni. A tartósságot meg majd meglátom...régi motoros az EPSON nyomtató gyártásban. Nem félek hogy rossz a konstrukció. Szolgáltatásban és szoftverben mindenképpen az eddigi legjobb az EPSON. :K

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák