Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz QwErTy42 #2589 üzenetére

    Nekem eddig mindig HP-m volt nyomtatóban, gondoltam a Samsung nem olyan rossz, hiszen monitorban, TV-ben, telefonban egészen jókat alkottak, vannak Best-Buy termékek. Gondoltam a nyomtató sem lehet olyan rossz.... Bár az biztos, hogy egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező gyártó nyomdokaiba nehéz belépni... Az igaz, hogy azért váltanék, mert jelenleg a 20ml-es patront 30 oldal alatt megette, és idegesítő 30 oldalanként injekciózni szegénykét...Bár eleinte nem pazarolt ennyire az tény...

    Meglepett amit írtál, hogy zabálná a festéket a Samu, hiszen az eddigi netes forrásokból pont az ellenkezőjét írták szinte mindenhol, hogy gazdaságos...

    Igazából a töltést megoldanám festékporral + reset chip-el, ha jól tudom 2010 december előttieket nézzek és nem érhet meglepetés, csak az új firmware-nél van gebasz.

    Bár nem értem amit írtál, mert azt írod, hogy a Samu kici-óccó csak lézerben, következő bekezdésben pedig azt, hogy a Samunál ezen az áron nincs gazdaságosabb :D Most akkor ezen az áron csak megéri megvenni nem? (27k metro) Utángyártott toner-t chip-el 9k-ért láttam (1500 oldalas) ami sztem k*rvajó....

    Ha tudsz ajánlani hasonló áron ami jobb, szívesen várom! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák