Új hozzászólás Aktív témák

  • ocscsaba

    tag

    Fontos információt tudtam meg a Brother DCP-1622WE nyomtatóról, mely szerint egynéhány A4 oldalas dokumentumot ADF nélkül is lehet egybefűzve, egy fájlként létrehozni:
    (Régebben a Canon Lide szkennerekkel elvégezhető volt ilyen feladat, ebből indultam ki.)

    Kérdés:
    "no-reply@hu.brother.eu
    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Érdeklődni szeretnék, hogy a Brother DCP1622WE készülékkel lehet-e folyamatos szkennelést végezni, sorba rakosgatni az üveglapra a dokumentumokat, a végén pedig megkapjuk ugyanezt egy fájlban.
    Megnéztem a készülékhez társított használati Útmutatót, és a 83. oldaltól, a szkennelés fejezetben láttam, hogy a Fájl-ControlCenter4 ablakban van a személyigazolvány szkennelése fölött egy Folyamatos szkennelés ablak. Ezt bepipálva lehet a fenti szkennelési funkciót elvégezni?

    Nagyon sok vásárló kérdezi ezt, szeretnék hitelt érdemlően megválaszolni erre a kérdésre.

    Köszönöm szépen előre is a választ, üdvözlettel:
    ocscsaba

    A válasz:
    Tisztelt ocscsaba,

    Az elvárt művelet a Folyamatos szkennelés ablak be jelölésével lehetséges.

    Üdvözlettel:
    X Y
    Műszaki és Szerviz Vezető"

    Aki tudta ezt, attól elnézést kérek. De valószínűleg ez az információ sokaknak megkönnyíti a választást az ADF-es és az azzal nem rendelkező nyomtató kiválasztásánál. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák