Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lakker91

    újonc

    Sziasztok! Egy kis segítség kéne a laptop választásban.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Minél előbb! (Karácsony legkésöbb)
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 200e környéke egy kicsit fölé tudok menni.
    (3) Felhasználási kör? Játék, Tervező programok CAtia/ CAD
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? TERA online, AION, mostani játékok normál grafikán/ ez nem olyan fontos
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Szeretném ha sokáig bírná a mostanit is 6 éve nyúzom
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Igen
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? méret 15.6, fényes/matt az mind1
    (8) Notebook tömege? nem számít
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nem kell
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 8GB RAM jó lenne, de azt utólag is tudok tenni bele
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI, Bluethoot,
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? amennyiben szükséges
    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) nincs Lenovot keresnék ink. erősebb videó kártya és gyengébb provival (javaslat miatt). De ha hülyeség akkor mindegy
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Csak ÚJ garancia miatt

    Meg esetleg egy listát kérhetek, hogy honnan szabad rendelni, azt is megköszönném.
    Válaszotokat előre is köszi.

  • lakker91

    újonc

    válasz lakker91 #71628 üzenetére

    Bocsi, hogy up-olok, de tud nekem segíteni valaki? Eddig ezt néztem, nem tudom hogy meg felel-e azoknak a kritériumoknak, amit írtam.

    http://www.pc-outlet.hu/images/Lenovo_IdeaPad_Y510_59-412702_8GB.jpg

    Előre is köszi!

  • lakker91

    újonc

    Tiszteletem mindenkinek!

    Ismételten szeretném a segítségeteket kérni. A egyéb okok miatt meg csúszott a laptop vétel.
    1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Minél előbb! A mostani bármikor unalmast mondhat.
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 200-230.
    (3) Felhasználási kör? Játék, Tervező programok CAtia/ CAD
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? TERA online, AION, mostani játékok normál grafikán/ ez nem olyan fontos
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Szeretném ha sokáig bírná a mostanit is 6 éve nyúzom
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Igen / bár azt utólag is tudok venni
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? méret 15.6, fényes/matt az mind1
    (8) Notebook tömege? nem számít
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nem kell
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 8GB RAM / utólag az optikai helyére vennék SSD-t
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI, Bluethoot,
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? amennyiben szükséges
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Csak ÚJ garancia miatt
    Tipus: Leginkább Lenovot vennék, esetleg ASUS, Dell inspiront /Thosiba/ HP/ acert nem.

    i5 cpu mellé szeretnék erősebb vidi kártyát.

    Volt egy Lenovo amit kinéztem Y510p csak sajnos márcsak az ujjab verziót lehet venni belőle ami 280 tól fölfele. Ezt néztem: http://www.pc-outlet.hu/images/Lenovo_IdeaPad_Y510_59-412702_8GB.jpg
    Vagy most van egy másik: http://www.computerimperium.hu/images/Lenovo_IdeaPad_Z50-70_59-424583_59-424610_59-424606.jpg
    ez se lenne rossz csak felesleges a full HD kijelző./ meg többiek szerint drága.

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    Tisztelettel
    Lakihegyi Dávid

Új hozzászólás Aktív témák