Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Roli5 #74983 üzenetére

    Megoldás: kérek kölcsön 40k-t. Vagy elmegyek és megnézem, hogy bakker ha van egy ismerős akkor nem tudom milyen karival van ahol elengednek 20%-ot. Vagy használom a mostanit. Vagy több időt töltök a megoldással, mint 1 perc és írok még 10 variánst. Mikor mentem a falnak és fénygépet kellett venni gyorsan, akkor sem mentem el és vettem fost, áttárgyaltuk, elmondták az öregek, hogy 150k. 80k-ról indulam mellesleg. Mondom ok. Lett kedvezményes kártya márkaboltba, meg gyorsan kiforgattam a cuccaimat piacra, és 130k-ból vettem egy év garival többért 1 50k-s obival kiegészített szettet. Szarul jártam? Akinek megy a matek az rájött, hogy nem. Instant el is adhattam volna az obit és hopp, máris win.

    Nem nehéz, ugye :B

    110-ből akkor nem veszünk olyan hűtőt amitől megbolondulsz mikor megy. Lám, tesz magasra mindenki arra, hogy milyen hangos a noti és mennyire fog fájni tőle a feje. Mert kórájöt meg dzsíforsz dzsítíix. Jégadagoló miatt én sem veszek neked egy megbízható de kisebb frigó helyett másikat. Takaró. Takaró. Takaró.

    Dehogy lenne jobb világ 500k-s gépekkel. Akkora fosok vannak ennyiből is, hogy magad sem hiszed.

    A világ akkor lenne boldogabb, ha leszoknánk erről a 110k-m van és akkor abból a legerősebbet, mert van gari. Nem termelünk értéket. Szemetet csak. Ez a baj.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák