Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    válasz Zolly444 #67345 üzenetére

    Nem azzal van a baj, mikor valaki 100 000 Ft-ból akar notebookot vásárolni, mert lehet, ott a B590, alig többért a 3542, mindkettő teljesen vállalható gép.

    A gond ott van, mikor ennyi pénzért az embernek irreális elvárásai vannak. (Pl. nőies kinézet, érdemi játékteljesítmény stb.) Ami ennyi pénzért nőies kinézetet (pl. fehér szín) is ad, az gyenge minőségű, lakkozott burkolatú, fél év múlva nagy eséllyel brutál rondán kinéző gép lesz, teljesen ésszerűtlen választás. Szóval nem azért szólunk le időnként érdeklődőket, mert csak 200 k-ért lehet gépet venni, hanem mert vannak azok az elvárások, amiknek nem lehet adott keretből megfelelni, vagy ha lehet is, nem érdemes, mert kidobott pénz lesz a vége.

    [ Szerkesztve ]

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Zolly444 #67345 üzenetére

    Ha nem kell rá válaszolni akkor nyiss logoutra egy írást és zárasd le a hozzászólásokat, de ne verd be ide a nagy okosságot a nagy kongó terem közepébe, azt a papoknak kell.

    Továbbá: értsük már meg, hogy az autó, az elcédé tévé, a laptop meg a jobb okostelefon az LUXUS. Tehát nem fogok odamenni az Opel elé sem, hogy az anyukátokat már, nekem milyen sok pénz a 1,5 milla, adjatok érte egy rendes autót. Az Opel és én is ívesen fogom letojogatni, hogy kinek micsoda a sok pénz. Ha nincs meg arra a pénzed, hogy ne egy kupac vackot sikerüljön venned, ami csak azért létezik, mert tudják, hogy elpattan az agya a kisembernek 6 számjegynél és nem gyűjt tovább, hanem vesz. Aztán nyílik a csipa, gyorsan eltelik a 2 év gariból, hogy Úristen megint venni kell gépet, megint 100k mert lap és egyéb alkatrész nincs még ha akarnád sem. Jha, hogy akkor ennyiből vastagon veszel alapból 3 év garis gépet amire bővíteni egy 20-as még 2 évet? Én vagyok a hülye, való.

    Valóban nem erőszak a disznótor. Csak ha szeretnél mégis egy kis friss szalonnát, akkor ne a Spárban verd a húspultot, hogy mit adnak elég szalonna néven. Erre sem kell válaszolni, hogy éljek ezzel a trendi válasszal.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák