Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz brumi1024 #50180 üzenetére

    Hát, legközelebb karácsonykor mondok típusszámot, annál hamarabb nem hagyom el Pestet :B
    Az egyik Pana GS nemtudommennyi. A másik pedig egy Sony minidvd-s azt meg főleg nem vágom fejből, évente 4-szer dolgoznak meg magukért, főleg nyáron, új kamot meg akkor veszek ha ezeket eltöröm, az meg eddig nem sikerült :B

    MiniFW van a kamon, ebből csináltam már sima FW-t, akkor dugtam ezt USB-re konverterrel, vagy egyből kicsiFW usb-re, ugyanez express carddal noitban, és asztaliban is. Egészen amíg nem változtatsz az fw bemeneten, tehát max méretben konvertelsz mini-sima semmi gond, megy. Ha igen, akkor bukó, mindegy mibe és hogy és milyen extra szoftverre kötöd.

    Amúgy javaslom olvass utána a csodaport az a legtöbb esetben jó adapterrel, de ilyen esetekben driver hiba van/lesz. Hangkártyákkal más kamerákkal és egyéb egzotikus kütyük is megbolondulnak. Ez nem csoda, ez ilyen, ha kiforgatod a netet sem leszek előrébb, én már kiszoptam az utat elhiheted.

    dupladé.: Bontasd ki az alaplapot és rakd be egy jó gépbe. Vagy vegyél egy jót kapásból. Ha töltöd a topik összefoglalót máris egyszerűbb lesz nekünk.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák