Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FÖNÖK

    tag

    válasz Egon #38346 üzenetére

    pedig én vettem egy ilyen gépet a szüleimnek: lenovo B590 fekete péntek akcióban volt 80e.
    Intel® Pentium Dual Core B980 processzor
    DOS 15.6" HD LED matt kijelző 4GB memória NVIDIA NVS 5200M 1GB 750GB HDD 2 év garancia
    Telepítés után nekem 610M-nek ismertefel a vidókártyát.
    Mivel ez az első normális laptop nálunk. Mire kell ügyelnem? Ha madzagról használom vegyem ki az aksit?
    Vagy kell-e valamit állítani hogy mikor kezdje tölteni az asit?
    Később cserélhető majd a videokártya vagy a proci nagyobbra?
    Ha valaki tud válaszolni kérem tegye meg, köszönöm.

    Egyébként teljesen meg vagyok elégedve a géppel, ill. ha rádugom a fejhallgatót és youtube-on zenét hallgatok nem elég hangos a füles.

    ''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

  • Tikakukac

    titán

    válasz Egon #38346 üzenetére

    Köszi linket, igen én is láttam már, elhiheted.

    Hát, én meg utánaolvastam és arról szólt a fáma, hogy de, a dx-es része egy pocsék ennek a karinak, másik drivert meg merne a tököm felrakni spéci karihoz, épp ezért szopóág. Nyilván vannak szép dolgok: Linux alatt 20fps-t nyertem WoW-ban egy emulált wine alatt, natív futáshoz képest, windows helyett. Lehet akkor nézni, hogy miért. Optimalizált programban meg akár csillió%-al lehetne gyorsabb az NVS. Nyilván aki ilyet gépet vett az életben elé nem keveredett volna ilyennek. Ez programozás kérdése leginkább, nem hardver, főleg nem ebben a pusztulat kategóriában.

    Konkrétan a gyengébb karira épülő Quadro (8600M ugye, a régi az a kövi generációs 9600M más alappal volt) olyan szinte alázza meg a másikat flasheknél és képalkotókban, mint a huzat. Úgyhogy nekem jöhet mindenféle teszt, amíg 2 játékból táplálkozunk és 64 bites buszok vannak terítéken addig mindegy. Majd aki 0-24-ben futtat benchet ott biztosan lesz szép difi, a többiek meg vettek G580-as 635M-el.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák