Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f4cg80

    tag

    válasz sch_a #18215 üzenetére

    Szerintem simán el lehet 100körül,meghirdeted,mint Gamer laptop :)
    5521-ről tegnap írták,hogy i3-hd3000 párossal 160 lesz,valami dedikált kártyával 180.

    Amúgy hasonló cipőben vagy,mint én,gondolom egyetemistaként heti szinten járkálsz vonattal haza-suli városába,közte pedig néha előadásokon is laptop,amúgy meg albérletre/koliba kellene.
    Ha nem gond,a saját helyzetemből indulok ki,bár nálam a pénzösszegek mások voltak.
    Eladtam az 5 éves(amúgy hibátlan) Asus X59-em Ati kártyával 50-ért,és 120-130-as kategóriában nézelődtem új gépeket,max 140 lehetett volna. Mindenki a Fujitsu A532-eseket mondta újonnan(nem kell nekem játékra külön dedikált kártya),és majdnem az is lett,de egy mediamarktba tévedve sikerült megfognom,és gyorstesztelnem,és egyáltalán nem győzött meg a minősége,hogy én 80-ezret kiadjak pluszban egy ilyen gépért. Végül egyik,a fórumon ajánlgatott tagtól vettem egy használt,2 éves, Lenovo(/IBM) Thinkpad T500-ast,80 ezerért,bele pedig egy SSD-t 15-ért,pci-express-usb3.0 kártyát 3 ezerért,és displayport-hdmi adaptert 2 ezerért. Így 100-ból lett egy fél év garanciás,minőségi ("elpusztíthatatlan"),nem nyeklő-nyakló műanyagból fröccsöntött,hordozható,megbízható,ssd-nek hála pedig gyors gépem. Gyorsasága: T9400-es proci+ssd+8gb memória párossal használva ismerős új Probookja(i3-húdemodern,húdejó,4gb ram,hd3000,sima hdd) egy pentium3-asnak tűnt számomra,mikor fél órán keresztül használnom kellett.
    Thinkpadeket nem hiába tartják a Latitude-ok mellett az egyik legjobb laptopoknak.

    Remélem nem gond,hogy leírtam a történetem :) Tudom,hogy nálad más a helyzet,mivel neked játékra is kell a gép,csak mondtam,hogy ha a minőség-megbízhatóság számít,akkor ez nem egy rossz választás..

Új hozzászólás Aktív témák