Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Tikakukac #155321 üzenetére

    "Írod a drivert, BIOS-t, öntöd neki az alkatrészeket. Nem semmi, azért otthon egész kafa kis szerszámozottságod lehet. Meg amikor pörgeted a kis Asusból kifele a menetes darabokat és nem tudod összerakni, micsoda öröm is az."
    Ezen jót nevettem... :D Mert olyan baromi sok ész meg, szerszám kell egy laptop szétszedéséhez, proci cseréhez, pasztázáshoz, memória bővítéshez. Főleg ennél a faék egyszerűségű gépnél... HM70-es chipset meg támogatja a gen2 I5/I7-et is. Nem is értem ezt a szarkazmust.

    A kérdés lényege ennyi volt, hogy az AMD A6-7310 + R4 gpu mennyivel is jobb, mint a B820-as proci, vagy egy I5 2520M csodás intel vga-val? Kevés pénzből gépcsere projekt.
    A B820-at nyilván agyonveri... de ahogy néztem kb.4. generációs I3-mal van egy ligában. A jelenlegi laptop kb. 20-24e forintért elmegy, az újabb 35e. tehát kb. 14e forintból lett volna egy jóval frisebb, 2 éves, erősebb gépe Win10-zel az asszonynak. Nem hurcolássza, otthon használja, össze sincs csukva általában.
    E helyett meg ugye jött, hogy vegyek 2. gen üzleti gépet, 40e körül... Ez a lehetőség nem is merült fel nálam. Ha már Intel, akkor valami 5.gen, bár azok 45e forint körül kezdődnek ha szépséghibásak.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák