Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Obyboy

    addikt

    válasz Khelben #147250 üzenetére

    "Az Y530-at nem ismerem, de ha folytatja az Y520 hagyományait, akkor a sikítva kerülendő kategória." Én az Y520-at sem ismerem, miért kerülendő kategória? Mit rontottak el benne vagy mivel van a baj? Képek alapján eléggé át lett tervezve az 530 az 520-hoz képest.

    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  • -Faceless-

    őstag

    válasz Khelben #147250 üzenetére

    Nem fogalmaztam akkor rendesen. Ez bemutató gép lenne, nem a munkaeszköz, arra van már asztali, és másik notebook is. Nekem csak ennyit érne meg egy olyan gép amit heti párszor betudok vinni megbeszélésre, és megszabadítana a más gépére húzgálástól, és az integrált diavetítéstől.
    A hűtés miatt sem aggódnék, mert szerintem egy 1030 is simán elvinné (elég lowendre vagyunk célozva) csak azért félnék ettől, mert az mx150 rendszerint vékony semmilyen hűtésű gépekben van, és ott azért túlmelegedne. Egy 1050 röhögve elvinné, és úgy gondoltam inkább az járjon kisebb terhelésen.

    A hordozhatóság meg relatív, a töltővel 4.5 kilós Precision után bármi ami 2.5-nél kevesebb, és belefér egy 15 inches táskába hordozhatónak számít.
    És még csak nem is hosszú távra kellene a gép csak addig amíg ez a projekt tart max jövő év télig.

    Ha így is problémás akkor inkább hagyom a francba az egészet, és megoldom ahogy eddig is, de szerintem nem emeltem annyira magasra a lécet.

    #Obyboy Az y520 széria nem éppen megbízhatóságáról, jó hőmérsékletekről, vagy összeszerelésről híres. Lényegében egy vörösre festett biliműanyag lötyögő pocsék kijelzővel, random meghaló billentyűkkel, és össze-vissza nyekergő házzal. (legalábbis én ezt tudom róla, ismerősnek volt)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák