Új hozzászólás Aktív témák

  • dragon89

    csendes tag

    Szép napot Mindenkinek! :)
    Notebookot akarok venni (nagy meglepetésetekre) magamnak. Íme a kitöltött kérdéssor, remélem tudtok nekem segíteni, tanácsokat, ötleteket adni. Este már feltettem a kérdést, remélem most nagyobb sikerrel járok.
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Minél hamarabb, de tudok várni.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Minél olcsóbban :D, maximum 140 ezer, +10 ha van valami más van.
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    Egyetemi gépelés, Office, böngészés, filmnézés, Youtube, videóvágás (úgy ahogy), 3D cinema; így kb. 3 és fél órát lenne használva naponta.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    -
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    Nem tudom, sokat lenne hurcolva, kis helyen férjen el stb..
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Heti kétszer nagyobb út, minden nap kissebb hurcolás.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Windows ......
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Minimum: 150+GB HDD vagy 120GB SSD, 4GB RAM, nem kötelező optikai meghajtó.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Világító billentyűzet, erős kialakítás.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Használt, számlával.
    Előre is köszönöm megtisztelő válaszaitokat! :R

Új hozzászólás Aktív témák