Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    Sziasztok!

    No eljutottam én is ide, bár gép nem nekem lesz, engem bíztak meg vásárlással...(megint: :D )

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Legkésőbb március végén.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    200-250 ezer ft között.
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    Játék, amennyire csak lehet. Mellette internet, filmezés stb.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Max 900p, médium, high felbontáson RTS, FPS, MOBA játékok.
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    Max 13-14" (15" is belefér de ez a legutolsó ami számít), Max 900p, fényes is jöhet, TN elég, de ha belefér IPS akkor az nem gond
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Minimális hordozás várható, utazás közben max filmek, sorozatok.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Nem szükséges, de ha anélkül nincs akkor jó a Win 8.1.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Minimum 500 GB HDD, SSD nem létszükséglet, minimum 4GB RAM, nem létszükséglet az ODD.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    HDMI, Webkamera előny, de nem létszükséglet.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Csak és kizárólag új gép jöhet szóba boltból. ( Pl: Notebook.hu, Laptop.hu, Ipon, Aqua stb)

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák