Új hozzászólás Aktív témák

  • kecskesadam

    csendes tag

    Sziasztok.

    Nos, végül arra jutottam, hogy marad a [négymagos i7-es lenovo], van 14 napom, hogy kiderítsem, milyen hatékonyan lehet rajta tojást sütni. Ha nemgyerebe, még mindig megszabadulhatok tőle, és nézhetek mást.

    Nos, tegnap este óta használom, egyelőre csak egy 32 bites W7 van rajta, eddig csak 1080p youtube videókkal nyúztam 1920x1200-as külső képernyőn, közben a saját kijelzőjén valami webes játék, hát, meg se kottyan neki. A ventijét még nem hallottam, a felületi hőmérséklete 28-30 fok lehet 2 óra után, a proci jellemzően 10 és 20% közötti terhelést kap, tüskék sincsenek benne.

    Tudtok valami durva nyúzásos módszert mondani? :R Mihelyt felmegy rá a 8.1, nekiesnék megsütni.

    Egyébként használatra nagyon kényelmesnek érzem, Sony Vaio után is.

    Egy dologtól kapok agyfaszt, hogy a bal alsó sarokban a ctrl helyett a fn gomb van, kb 137-ik alkalommal szopom be a kopipésztet, @-ot emiatt...

    És van egy dolog, aminek nem jövök rá a megoldására: a Hdmi kábelen az 1920x1200-as képernyőre egy 1080p méretű képet tesz ki, ami persze nem méretarányos. Új kábel kéne? Ez 3 éves kb. Vagy valami más lehet a gond?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák