Új hozzászólás Aktív témák

  • CTM

    csendes tag

    Sziasztok!

    Hölgy ismerősömnek keresek laptopot irodai és internetes felhasználásra, 130-140k-ból (Ha nagyon meg tudom indokolni, akkor még a 140 talán belefér), 15,6-os képátló, használható webcam, OS nem kell és szokás szerint: lehetőleg ne fekete... (Bár az utóbbi csak jó pont.) Egy pár hete követem a fórumot és a következő két esélyesig jutottam:
    Lenovo Ideapad Z510 + 1 év Prémium Garancia Standard (nem tudom ,mennyire éri meg a plusz szolgáltatás)
    Dell Inspiron 3542 + 1 év Laptopszalon garancia (Ha jól látom csak akkor kell fizetni ha tényleges javítás történik vagy ha szállítás szükséges.)

    Mindkettőt sikerült élőben is megnéznem:
    A Lenovonak sokkal kellemesebb tapintása van, hosszabb billentyűzet útja és fogásra is meggyőzőbb az összeszerelése. Viszont tartok kicsit az esetleges szerviztől, illetve nem ismerem a driveres ellátottságát + "csak" 2 év gyári garancia van rá.
    Dell mellett szól a 3 év gyári garancia (+1 év bolti), illetve a hazai szerviz és emlékeim szerint driverek tekintetében sincs nagy gond.

    Ha valamiben tévednék vagy lenne bármilyen meglátásotok a fentebb írt 2 géppel kapcsolatban, azt szívesen veszem! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák