Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz brumi1024 #61939 üzenetére

    Én munkámra igaz elég a mostanim is. Viszont én semmiképpen sem akarok egy asztalit venni játékra mert nincs értelme. Én szokásos koca gamer vagyok ha játszok, szóval nálam a grafika kb lowon van és minden olyan ami zavarhat le van véve. Erre meg a mostani gépem ereje bőőőven elég :D Ha meg üzemidőről van szó mert beviszem melozni vagy elviszem valahova szerencsére ez a gép ott is domborít ha normálisan használom 8 órán át nem igazán kér enni :) Subnoti nekem tényleg nem lenne jó egyszerűen kicsi nagyon kicsi. Már a logitech kicsinyített billjét sem tudom megszokni odahaza amit szüleim használnak. Képtelen vagyok rajta gépelni nem férnek el az ujjaim pedig az 90% os méretben van. Az i5 ös vagy i7 es normális hűtésű subnoti meg méregdrága.

    Nekem egyelőre ez a felállás jön be, hogy egy aránylag erős lapos ami jó mindenre és egy normális mobil ami jó alkalmi netezésre is :) Így én olcsóbban kijövök sokkal mert a noti 200k körül van a telo meg 50k körül van ami kiszolgál és akkor 250k ból megálltam és minden igényem ki van elégítve :D Míg egy normális subnoti 300k körül kezdődik mellé egy normális gamer pc megint 150k körül van és akkor is kell még 1 okos telefon ami 30k. Hát erre egyelőre nincs keret :P

    #61941) dan390
    Na amit találtál az egész jó vétel :) És jó áron is van az simán ajánlható :B

    (#61940) bul07
    Z500 és z510 koppra ugyanaz ilyen téren :P

    [ Szerkesztve ]

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák