Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz brumi1024 #61240 üzenetére

    Nyilván a 15 a GT750-el nem akadhat. Egyébként én csak azt mondom amit olvastam tulajoktól, párszor már olvastam, hogy akad az új rMBP, pedig nem sokszor olvasok bele a fórumba. Jó akkor nem akad :) , de ilyeneket azért lehet olvasni például:

    "Azért ezt így ne jelentsd már ki. Szerinted, meg mások szerint van így.
    Szerintem, meg pár (itteni és sok más netes forrásnál található) érintett szerint azért észlelhető és zavaró a dolog. Van, aki ezért vált meg a géptől. A legfrissebb 10.9.3 beta alatt javult a lag- és bughelyzet, de azért még mindig nem éri el a retina iPadek szintjét. Ami a legzavaróbb számomra az a PDF-ek görgetése Safariban, illetve a görgetés a Finderben. Egy fájl megnyitási ablakban a vízszintes görgetés 10.9.2 alatt rémálom volt, most már használható, csak szaggat. Általánosan sok helyen reszeltek a görgetésen, kivéve a Safarit...
    Nem akarok senkit se lebeszélni a vásárlásról, de mindképp érdemes kipróbálni egy, a kiszemelt változattal azonos grafikával szerelt modellt."

    "Nálam böngésző alatt nincs gond, viszont iTunes-ban mikor az albumborítók között görgetek, nem nevezhető folyamatosnak.
    Ha van fenn iStatMenus akkor ott a CPU-s fület lenyiva hogy előtérben maradjon írja az FPS-t.
    Böngészőben 55-60 FPS, viszont iTunesban kétujjas scroll fel le folyamatosan = 25-27FPS és az szemmel látható. Én hozzá vagyok/voltam szokva a nagy teljesítményű VGA-k hoz és erős CPU-k hoz így lehet hogy érzékenyebb vagyok ilyen téren mint az átlag notebook/macbook felhasználó."
    "A memória semmit nem fog segíteni a grafikus teljesítményen.
    Jelentősen a proci sem fog javítani a dolgon, mivel ugyanaz a 28W-os kialakítás (i5-4258U (2,4ghz) vs i5-4288U (2,6ghz)).
    Grafikában kb ugyanazt a szintet hozza külső 1080P-s monitoron mint annó a MacMinim i5 2,5GHz HD4000-el, mivel az nem U-s hanem sima M-es proci volt 35W-os."
    Ezt kérdezik tőle?
    "Komplexebb oldalaknál (Carnation, The Verge, etc) is marad a 60? Nálam kb. ezek a benchmarkok, ha ott nem tudja akkor leszerepel nálam."
    Válasz:
    "10-20 FPS a Verge, szóval gyenge.
    Rövidesen szerintem cserélem is 15-ös PRO-ra."

    Nekem egyébként tök mindegy, én úgy sem veszek ilyet.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák