Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomeh

    csendes tag

    Sziasztok!

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Ma? :)
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
    Az ideológiai határ hosszas mérlegelés után 200 pisztolyorrú mátyásnál állt meg!
    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
    Játék, CAD... lehetőség szerint.
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
    Diablo 3, Starcraft 2, néhanapján MMO
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
    Arany középút!
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
    Idővel talán igen, bár szerintem ebbe az árba már igazán beleférhetne!
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
    15,6 lehetőleg matt, de nem ragaszkodom hozzá.
    (8) Notebook tömege?
    Nem szempont.
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
    Nélküle!
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
    Szintén ebben az árban már elvárható szerintem a 8 giga ram, de ha kevesebb sem tragédia amennyiben idővel bővíthető, minimum 4giga, tárhely megint nem szempont, optikai meghajtó nem létkérdés!
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Intel i7-ben reménykednék, szerintem nem esélytelen, szeretném ha fizikailag négymagos lenne a gép, a videokártya dedikált, 2 gigás.
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
    Alkalmanként igen.
    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
    Sokfelé nézegettem már, de mintha szeptembertől új akciók is lennének! Linkelek párat az edigitaltól, amik a kritériumhoz közel lennének.
    [link]
    [link]
    [link]
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
    Alapvetően újat szeretnék, de ha használt és kihagyhatatlan, plusz nagyon megbízható, miért is ne? :)

Új hozzászólás Aktív témák