Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz piRate_nEx #34829 üzenetére

    Mert olyanom van és az ehhez tartozó árkategóriában lévő gépek közül (packard bell, asus) 100 és 130 között még a Lenovo az ami megéri a pénzét. Azért mondom mert olyanom van és mondjuk ezzel a 2 másikkal is volt dolgom de egyszerűen silány minőségűek. A lenovoban meg benne van az anyag. Mondjuk nem a hardverre gondolok, hanem súlyilag és masszívitásra mondom. Mint hardver persze nem lehet összehasonlítani, mert nekem corei3, 4 giga ram, 1 tera, hd3000-van benne és munkára, játékra, meg hd filmekre is elegendő. A Packard bell mondjuk meg igen silány volt a Celeron 2 magos procival és a zörgős műanyag házával, 100 ezer volt. 130-ért egy i3-al kaptam meg a gépet. Asusnak is Pentium 2 magos volt és ~120 körül vették meg akinek csináltam. Szóval ár/teljesítmény/minőségben a Lenovo messze jobb mint a 2 másik típus.
    De ha lesz következő laptopom az is Lenovo lesz, ha nem is a G580-as szériából.
    Egyedül a zongoralakk fekete meg a hdmi ami nem szimpi benne. A lakk az igen kényes, a hdmi meg nincs benne. :(

    Persze ez szigorúan saját vélemény, úgy, hogy mind 3 típussal volt már dolgom.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák