Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom1939

    őstag

    válasz thomeef #31811 üzenetére

    Ezzel részben egyetértek. Nyilván az asztali gépek még mindig jóval erősebbek. De! Egy elviselhető szintet már jóval olcsóbban megkapsz notebookban mint régen (nem hardcore gamer szintet...)

    Én az utóbbi 7 évben mindig jókora adag pénzből vettem notit. Örülök hogy megtehettem, azóta próbálok mindig olyat venni ami mindere egyben jó (munka, film, játék). Azóta volt 4. Mindegyik dedikált videókaris. Kb, így fejlődött a teljesítmény:

    - 2006 comsumer asus noti X700 videókarival, jajj de jó néhány játék alacsony beállítással elmegy.
    - 2007 asus v2s 8600gs videókarival, nézd már közepesen is fut néhány dolog, de elmehetnek a francba a kis vga memória sávszélességgel (1800 3dmark06 3000 helyett)
    - 2008 hp 8510p. Jé ez mennyire egybe van. És megy is rajta egész jól minden közepesen.
    - 2011 a mostani. Ezen meg mi nem megy maxon? Az? Azzal én nem játszom (stratégiákat nyomok ha van időm).

    Nyilván ez az utolsó volt a legdrágább, de nem annyival amennyivel erősebb egy kortárs asztalihoz képest.

Új hozzászólás Aktív témák