Új hozzászólás Aktív témák

  • Szepi1979

    senior tag

    válasz Borote #27663 üzenetére

    Gyakran vagdalkóznak itt emberek hogy ez a gyártó rossz, melegszik stb. Lehet még igaz is de ez egy nesze semmi fogd meg jól információ. Ha valaki ilyeneket ír jó lenne pontos típust megadni vagy szériaszámot, illetve a problémát is pontosítani, illetve ha a szervízben megoldották akkor az okot is. Az kevés hogy ez meg az szar mert. Ha melegszik nem bizos hogy a hardver a szar lehet Kínában péntek volt ( vagy vasárnap ) és kevesebb pasta került a cpu- ra. Ez egyedi probléma, ezér nem biztos el kell meszelni egy típust.

    Ráértem tegnap és eltöltöttem egy órát az MM-ben a laptop soron. Amik szilárdnak tűntek és a billentyűzetük is jónak azok: 5520, 7720, g580, fujitsuk.
    Amik még elég jól összeakottnak azok az asus k lapik, billentyűzet már felemás
    Egész jó billentyűzet, nem annyira masszív testet találtam a samsung 3 esetében
    3521 elég szörnyűnek tűnt, nyeklett meg a billentyűzete se volt megnyerő
    Pacardok meg Acerek nagyon felemások.

    Samu 5 series egész tetszetős de ultrabooknak nehéz, kijelzőt kicsit előre húzva és elengedve 3 centit remegett előre hátra. Series 7 nagyon korrekt, könnyű, bill.

    Lenovo x201 műanyag palmrest, süpped, x202 fém nagyon masszív.

    Haveroknak az aláhúzottakat fogom ajánlani.

    [ Szerkesztve ]

    “ nem kell mindig nyerni “

Új hozzászólás Aktív témák