Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz B-L-A-C-K #2549 üzenetére

    A legnagyobb gondom az, hogy itt Nagykanizsán sehol nem tudom megnézni a méreteket, minőségeket élőben, mivel nincs semmilyen bolt. Még Zalaegerszegen is bezárt a Media Markt :(
    Lehet hogy a 14 is beleférne, de már nem nagyon akarnám tesztelni, hogy elég-e a nagysága.
    A lényeg: Új aktatáskát veszek, és abba bele kell férnie a gépnek. a 15,6-os belefér, de nehéz, és nagy, a töltővel már nagyon sok helyet foglalna, nem maradna hely az egyéb dokumentumoknak (ami bizony van, mert 2 cég ügyeiben is eljárok nap mint nap).
    Eddig cipeltem a 15,6-os laptoptáskám + 1 kis aktatáskám, de nagyon kényelmetlen így.
    Így céloztam meg a 13,3-as nagyságot, de már erősen gondolkodom egy apple tableten is.

    Amire 80%-ban használnám a gépet: ügyfelekhez házhoz megyek, és ott internetre van szükségem max 30 percig. Napi 2-3 helyre megyek.
    maradék 20%: sulis dolgok, dokumentumok szerkesztése, suliban gép használata (oda meg ugye a sulis cuccokkal kell együtt cipelnem. + némi otthoni netezés.
    Játékokra, minden egyebekre az otthoni asztali gépem (profilomon) használom.

    (#2548) premete:
    alfa szerint ma délután megy egy érdeklődő/vevő. Aki már elmegy az már szerintem meg is veszi :(, pláne ilyen áron, ilyen cuccot.

    joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

Új hozzászólás Aktív témák