Új hozzászólás Aktív témák

  • kisskd

    tag

    válasz Tikakukac #20730 üzenetére

    Tikakukac: A 12" az már kijelzőben és billentyűzet/tapipad méretben is soványnak tűnik. Az lenne a cél, hogy azért "tábori körülményekhez" (egyetemi előadó/folyosó) kényelmesen lehessen vele ügyködni, lássak néhány sornál többet is. Kösz az E6430-as tippet, eddig elvetettem a hatékonyságot mellőző billentyűzet/touchpad elosztás miatt (meg mert nem tetszik igazából), de egyéb tulajdonságaiban tényleg nem rossz, kár hogy a pöcökegeret nem lehet nagyobb felületű touchpadra szerelni, ez szól igazán ellene nálam.

    brumi1024: A Thinkpadekkel szemezek, mégha már csak Lenovok is, de azért még ebben a kategóriában is bőven megkérik az árukat, bár cserébe jól bővíthető, van hozzá dögivel minden. X230 tablet: nem célom táblagépet venni, csak ezért említettem a hibrid cuccokat, mert azt hittem az érintőkijelző említésére ez lesz az alap reakció. Én ilyenekre gondoltam pl.: Asus S400CA.

    Namiren: Játék nem vonz, a teljesítmény inkább a sok párhuzamos dologhoz, némi grafikai mókához lenne jó.

    Köszönöm az ötleteket, új opciókat adtatok az eddigiek mellé (Asus S400, Lenovo U310, Samsung 5-7)!

Új hozzászólás Aktív témák