Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.QwErT

    csendes tag

    :) Hello MINDENKI :)

    Sógoromék szeretnék Karácsonyra egy új laptopot venni a meglévő 5 éves helyett. Gondolom akármit veszek jobb mint a mostani, de mégsem szeretnék mellényúlni, ezért kérlek benneteket segítsetek.

    A következő kikötések vannak:
    15" kijelző, op. rendszerrel, és minimum 2 év garancia, numlock billentyűzet, HDMI :K

    A gépen nagyrészt irodai alkalmazások futnának / excel, access + internetezésre lesz használva. /néha filmek (HD, sima dvdrip/bdrip). Ebből már lejön mindenkinek, hogy nem egy mindent evő erőgépről van szó, de szeretném, hogy ezek a dolgok és egy Win7-en gördülékenyen menjen.
    Márkák közül én a DELL, HP, Lenovo, Fujitsu gondolkozom, de nyitott lennék bár mire ami a kikötésekbe + az árba. Mindig is Intel felhasználó voltam, de ebben az alsóbb kategóriában úgy gondolom a AMD is szóba jöhet.
    tehát: Valamilyen alsó-közép kategóriás processzor (max Core i3), ~4GB RAM, min 320 GB HDD, belépő szintű vga, 15", min 2 év gar. Mit javasoltok? Esetleg van valakinek gyakorlati tapasztalata ilyen kategóriájú géppel?
    THX

    ár: 135ezer.

    Táska + egér nem hátrány / az lenne az én meglepim /

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák