Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    Sziasztok!

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    November eleje, október vége.

    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    250-280000.- max

    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Programozás, Unity (közepesen igényes játék fejlesztésre 1050 bőven elég, talán még mx150 is, de az már necces), renderelés igazából ami ezzel jár

    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Csak a készített játékra más nem.

    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    Max 15 inch minél kisebb méret annál jobb.
    Színhűség nem az én dolgom, nem különösebben érdekel, de ne legyen túl halvány legalább 250 nit, de minél több annál jobb.

    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Igen, és igen, de 2.5 kg alatt nem panaszkodok, és van a vonaton töltő az asztaloknál. Üzemidőre terhelés alatt bírjon ki 30-45 percet, és csók.

    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Van saját Win10 Pro

    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Nem számít, van több 2.5-es SSD-m, és preferálnám ezt használni gyári noname helyett, RAM is van, de 8GB kell.

    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
    Kifejezetten bemutató gép lenne, amin behorkászom az anyagot. Jó lenne, ha nem lenne 120 színen világó vörös biliműanyag, nem kell szép szálcsiszoltnak lennie csak ne legyen ízléstelen.
    Félreértés elkerülése végett nem gémer gépet keresek, csak olyat ami rövid 'burst'-ökben lenyeli a fordítást, és mondjuk 15 percig kibírja jelentős túlmelegedés nélkül.

    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Csak új boltból, garival, számlával!.

    Amennyit eddig nézelődtem volt ami kicsit kitűnt:
    Lenovo y530 A megjelenés, és a halk jó hűtés miatt
    HP Pavilon 15 Mert HP van ráírva lenovo helyett

    Természetesen másra is nyitott vagyok, csak eddig ezek tűntek ki a legjobban.
    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák