Keresés

Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    Sziasztok!

    Egy ismerősömnek lenne szüksége a megboldogult laptopja helyett egy másik jószágra (nem éri meg megcsináltatni a régit, ugyanis vagy vinyó, vagy alaplap...és már 6 éves).

    A felhasználási terület alapvetően irodai munka lenne, illetve net, ritkán film. A keret 100 ezer környéke, nagyon max 110. Amiket nézegettem első körben:
    Toshiba, ebben az fogott meg, hogy jár hozzá win7
    Újabb Toshiba
    És még egy :)
    Samsung, amit elég gyakran emlegettetek a topicban
    És egy Lenovo

    Fontos lenne a megbízható működés mellett az is, hogy ha (ne történjen ilyen) meghibásodik, akkor a szervizháttere korrekt legyen. Tudom, vannak minden márkánál nem túl vidám történetek, de ilyen tekintetben a lehető legjobbat szeretnénk. Ilyen megfontolásból is lőttem ki az Acert, az 1 év garija miatt (azzal tisztában vagyok, hogy bővíthető a gar, de azzal már jócskán túlszaladna a kereten a történet).

    Nem ragaszkodom feltétlenül a felsorolt típusokhoz, szóval ha ebben az árkategóriában van jobb, akkor mindenképpen számításba venném, de a 110-et nem lenne jó semmiképpen sem túllépni.

    Köszönöm a segítséget :R

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • Traxx

    őstag

    válasz GaborGh #27010 üzenetére

    Köszönöm :R 110 helyett 100 rugóhoz közelebb egyébként mi lenne a legjobb választás?

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • Traxx

    őstag

    válasz Mikisys #27036 üzenetére

    Illetve DarkDeer, GaborGh, endruboy1: köszönöm a segítséget, ezek alapján (legalábbis ha én lennék a döntéshozó) a Samsung lenne a befutó :R Különösen Mikisys tapasztalatai voltak nagyon hasznosak, ami tetszett, az a matt kijelző. A beépített hangszóróktól még egyik laptopnál se nagyon voltam elájulva, tehát azt sejtettem, milyen, viszont az akkuidő elég jófélének tűnik. Köszönöm :R

    Egy kérdésem még lenne: emlékeim szerint a Samsung nem olyan régóta szereplője kis hazánkban a notebook piacnak. Milyen szervizháttérrel rendelkezik a cég? Jó, elfogadható, vagy "visszasírom az MSI-t" kategória? :D Mert ha az előbbi, akkor errefelé próbálom majd az ismerőst terelgetni :K

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • Traxx

    őstag

    Az itteni, szervizhez kapcsolódó kérdésemre tudnátok még írni valami okosat? :R Mert ha az a többség véleménye, hogy e tekintetben is jó, akkor erősen elbillent a mérleg...

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • Traxx

    őstag

    válasz Mikisys #27137 üzenetére

    Az hogy van a Samsungnak szervizképviselete, addig OK, de kérdés, hogy milyen szintű szolgáltatást nyújtanak :) Persze hogy van, az mindenképpen jobb, mint ha nem lenne.
    A vinyóik viszont véleményem szerint nem a legjobbak, legalábbis az ismerősi körömben nincsenek velük jó tapasztalataim, és a munkahelyemen is eléggé szerettek dögleni :( Más márka bírta / bírja...Tudom egyébként, hogy jó eséllyel Samsung vinyó lapul a notikban is, de mivel eléggé új versenyzőről van szó ezen a porondon, ezért gondolom azt, hogy talán másabbak, no meg laptopvinyót nem hiszem, hogy célszerű összevetni asztali gépbe valóval.

    Nekem amúgy a DVD íróm és a telefonom Samsung, baja nincs, csak a telónak 1-2 logikát nélkülöző hülyesége :D De hátha van itt olyan, aki tud szerviz információval szolgálni

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Aktív témák