Keresés

Aktív témák

  • titi276

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem is annyi lenne a kérdésem:
    Acer vagy Asus?

    Acer garikiterjesztéssel csak, de még így is félek tőle. Érdemes márka alapján dönteni? ja és renderhez kéne :) mennyit számít (időben), hogy az egyik gép vidkarija cuda-s támogatású, a másiké meg nem? állítólag ez rendernél fontos.

  • titi276

    csendes tag

    válasz adm #157 üzenetére

    Köszönöm a részletes választ. :)

    Hurcolhatóság szempontjából szeretném inkább a kisebb verziókat. Hurcolászni tökéletes, ha pedig dolgozok rajta, rákötöm a monitoromra. Ráadásul egy 13,3"-as gépen egy 1366*768-as felbontás sokkal szebben mutat (igaz, sokkal kisebb is mindennek a mérete), mint egy 15,6"-os gépen.

    Egyenlőre most akarok átállni irenderről valami másra, így nem igazán tudom, hogy melyik renderprogram mellett fogom elkötelezni magam. Egyet kettőt biztos ki fogok próbálni. Szeretnék valami egyszerűen kezelhetőt használni, ha van rá lehetőség.

    Viszont ennyire komolyan nem terveztem vele renderelni :) A több napos renderekhez már tényleg kizárlólag asztali gépet szabad gyötörni. Egyébként a noti sulihoz kell "csak", egy félévben mondjuk kétszer van megerőltetve kicsikét jobban, meg hát egy két sims mellette néha elfutna. :) Ez csak nem okoz akkora gondot a hűtésnek. Sztem elég lenne, ha a gép negyed-, max fél órán át renderel le egy relatív jó minőségű (mondjuk mihez képest) képet és akkor én boldog lennék.

    Viszont azt mondod, hogy az open cl technológiát ugyanúgy kihasználják az ilyen programok, mint a cudat?

  • titi276

    csendes tag

    Hello ismét!

    Kinéztem egy gépet. Kérdésem a következő:
    Volt valakinek valamilyen problémája a notebookmappákkal (vékony noti táska) vagy van olyan, aki valamiért nem ajánlaná egy bizonyos okból? Csak a funkció szempontjából érdemes választani vagy valami mást is jó, ha figyelembe vesz az ember?

Aktív témák