Keresés

Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz brownus #8624 üzenetére

    Szívesen! :)

    Más: az Y560 egy jó kis gép, én is szerettem, csak szimplán ki kell fogni, hogy ne legyen semmi baja. Az is lehet, hogy több százan vettek ilyen gépet, és abból csak pár volt, aminek komolyabb baja lett volna (merevlemez cseréje szerintem nem a gép hibája, azt nem is veszem bele). Ha játékra kellene gép, és nem akarnék "fémes gépet", akkor még mindig az Y560-at venném az acer és egyéb gyártók hasonló kategóriás gépeivel szemben :K
    Ma voltam MM-ban, nézegettem az acer gépeit is, és továbbra sem győzött meg egyik sem, egyszerűen túl "fapados" a külső. Sikerült bekapcsoltatnom (pontosabban feloldatni a MM-os demót) egy Dell L501x-et, és meghallgattam a hangszóróit - tényleg jól szólnak. Viszont az i5-460m nem tudom mióta 1,73GHz-es proci - márpedig ezt büszkén hirdette a spec ;]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Aktív témák