Keresés

Aktív témák

  • nemcso

    senior tag

    válasz Hamann2 #7802 üzenetére

    Afganisztán : akkor valamilyen golyóálló modellt kellene keresni. :U

    Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

  • Chaser

    titán

    válasz Hamann2 #7802 üzenetére

    Ha van pénzed persze hogy van, meg ha kihasználod és nincs más alternatíva. Ott viszont téves úton jársz, hogy nem lehet 1680x1050-ben 16k-s kártyával játszani, ott a kis 5570 ddr5-ös, sok játékot még fHD-ban is eltol. Meg itt jön be, hogy desktopban könnyű cserélni bármit, használt garis kártyák is vannak, pl 4770, az még erősebb, több év garral meg lehet csípni 16-18k-ért. A másik dolog meg, hogy fHD-s monitorok ált-ban korrektek HD felbontásban is, néztem párat. Megint más kérdés, hogy használt 19"-os 5:4 monitort minőségi PVA panelost lehet 20k alatt találni, felülete kb akkora mint egy 22"-os wide-nak. Pár éve már űzöm az ipart, én azt tudom mondani sokkal nagyobb élmény egy korrekt 19-es PVA-n tolni bármilyen játékot, mint akármilyen TN paneles 22-esen akár fHD-ban. Mondjuk ég és föld:) Az ugye köztudott, hogy a noteszok kijelzője nagyon ritkán van minőségibb TN-ből , IPS v PVA az meg csillagászati áron.
    Tudok itt nem egy tagról aki megvett egy "gamer" notit aztán rájött hogy nem neki találták ki, aztán maradt az erős desktop + gyengébb laptop felállás között, a 2 ára annyiból jön ki mint egy erősebb vga-val rendelkező notebook. Az 5650-es noteszok elfogadható áron vannak, de onnantól kezdve érdekesen skálázódik az ár és teljesítmény aránya.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák