Keresés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Bsony #5106 üzenetére

    Csak a boltot tudod felhívni sztem, én ddr3-ra tippelek, ddr5-ös kártyákból nem sok van, gondolom a fogyasztás miatt.

    plus44: Minőségi összeszerelés, nem nyeglik, matt felületek, matt kijelző. Halk, hűvös működés. Ez nem fu-si, a siemens kivált, már csak fujitsu. A minőség javult, a support is, 3 év garos alapból a gép. Olcsóbban kaphatsz még dell n5010, az minőségben kicsivel elmarad és csillogós. fHD filmre már szinte minden gép jó, ez is. Játék? 3D-ben kb egy HD3200-4200 környékén van az intel HD video.

    Kezdő vagyok: Van egy szervizablak hátul, azt kell levenni, nem jár garvesztéssel. Az én pár napja vett gépemben volt egy kingston 2GB + elpida 1 GB...igen kicsi az esélye hogy bármilyen 2+2GB ram ne menne együtt. De ha iponból rendeled lehet beledobják, van itt topikja, kérdezz rá:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • trollreign

    tag

    válasz Bsony #5106 üzenetére

    99%, hogy DDR3-al, a GDDR5-ös változata túl drága lenne. A következő idézet egy Acer Aspire 5742 tesztből van:

    "One of Nvidia's first new 5xxM range graphic cores is installed with the GeForce GT 540M (1024 MB DDR3). The chip based on the GF108 core (Fermi) and supports DirectX 11 and GDDR5 memories. The latter will likely hardly ever be used in view of the price."

    Az utolsó mondat nagyjából annyit tesz, hogy GDDR5 támogatás ellenére valószínűleg soha nem fogják ilyen memóriával forgalmazni, mert az ára túl magas lenne.

Aktív témák