Keresés

Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz visszamennyé #48866 üzenetére

    Én ezzel úgy vagyok, akinek még sose volt notija, és ezt megveszi úgyis az lesz a legszuperebb meg a legjobb neki, ez evidens ilyenkor. De ha van jobb ajánlat is, itt nem fogom azt ajánlani senkinek se, mert köztudott van sokall jobb is. Én is vetettem már anno egy inspiront, mert akkoriban hardveresen az volt az egyik legjobb, és árban is (anyaghasználatban természetesen nem de nem ez volt az elsődleges szempont akkor). De ma már semmilyen szempontból nem ajánlatos, ezért nem is mondanám senkinek hogy ilyet vegyen. Remélem így érthető...:)

  • runner 125

    nagyúr

    válasz visszamennyé #48866 üzenetére

    Aki világ életében Suzuki Swift-hez volt szokva, azt isteníti, az az etalon, ahhoz mér mindent.
    Jelen esetben is ugyanez a helyzet. Mivel nem volt minőségi(bb) gépe, így nem tud mihez viszonyítani.
    Sőt, azt is megkockáztatom, h egyes tulajok ezen okokat le is szarják, csak kapcsoljon be, oszt' tegye a dolgát.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • Tikakukac

    titán

    válasz visszamennyé #48866 üzenetére

    Azért ajánlja, mert ezen kívül még nem látott valószínű más laptopot, amit nem Tecsóból szalasztottak. Minden relatív, de ha lehet akkor úgy lőjünk be egy Probookot esetleg DV6-ot, mint színvonal, és utána merje bárki fura szájíz nélkül azt mondani, hogy tuti. És azért legyen már 10-20k egy jobb fém házra meg rendes hűtésre. Mert kb. ennyi különbség van.
    Ha valakinek kell egy iX (ahol X>5) akkor rakjon pénzt a gépbe és vegyen hozzá rendes hűtést, mert ha gari után fog lehalni a gép az elégtelen hűtés miatt, akkor el lesz hordva a Dell minden sz@rnak, mint ahogy hallom a Thinkpad Edge tulajoktól, hogy milyen vacak, hát ez pocsék, miért vagyok elájulva a TP-től. Mondom azért, mert fillérb@szók vagytok és mentek a fejetek után, mert neked kell az i7 netezéshez meg a 98999GTX kártya arra a heti 2-3 óra játékra, amit előadások közben lezavarsz. Mindenki azt vesz amit akar, csak utána csendben üljön és várja a 80k-s lapcserét, valamint a befeszült zsanérokat, törött elemeket, és 2 év után ocsmányra kopott külsőt.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Aktív témák