Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz AxBattler #88266 üzenetére

    Basszki leírom minden hozzászólásomban hogy ez az egész szubjektív, meg hogy nekem és szerintem sok más embernek a 24" FHD az etalon mert olyan monitorokról váltanak most, még ki is másolod az egyik ilyen részt, aztán belém kötsz hogy én másokra erőltetem az akaratom meg kb. még én vagyok a hülye... Nooormális? :F

    A 34" 1440p oké hogy a 27" 1440p szélesebb változata, de a 27" 1440p pont ugyan úgy eltér PPI-ben a "kívánatos" kb. 92-től, szóval nem igazán értem mit igazol ez?
    27" méretben még talán jó az a kb. 108 PPI ami ezeknek van, mert max. kicsit közelebb ülsz hozzá, de ha a 34"-hez ülsz olyan közel akkor meg már nem látod át mert túl nagy, szóval jön megint az hogy távolabb rakod aztán DPI Scaling. Részemről erről szól ez az egész problémakör, hogy a DPI Scaling-et elkerüljem, de gyanítom most se fogod megérteni, hogy már vagy harmadszor írtam le...

    35" 2560x1080 (AOC C3583FQ) monitoron játszottam. Egyszer. Elég is volt. Igenis pixeles.

    Részemről ez a vita befejezve, van jobb dolgom is mint értetlenkedőkön idegelni magam.

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák