Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz deja vu #76415 üzenetére

    Az igaz, hogy kifejezetten professzionális felhasználásra szánt LG-t nem nagyon láttam, de ettől függetlenül mainstream felhasználásra, átlag júzernek biztos szüksége van EIZO-ra?

    A vásárlók többsége bizony vak. Szerinted hányan röhögnének ki, és küldenének el, ha a 40k-s monitor helyett 400k-sat akarnál valakire rátukmálni, hogy "de hát nézze meg"?

    GTX1080 SLI-hez persze G-Sync-es WQHD-t mondanék én is, ebben egyetértek.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz deja vu #76415 üzenetére

    Azt írtam, hogy az LG hit or miss. Vannak jó termékei, de vannak ótvaros pudvák is, tény. Van, amit érdemes megvenni és van, amit nem. Egy szó nem volt 4K-s monitorról vagy 58-as végűről.

    "Asus meghibásodás itt a fórumon sehol sincs"

    Azért a világ nem csak ebből a fórumból áll.

    "Asusból a PB, PA széria olyan képminőséget tud, amihez egy LG hozzá sem szagolhat, az LG az az ipari hulladék kategória.
    Ez egy olcsó 85 ezres Asus, életben nem kapsz ilyen képminőséget egy LG-től.
    "

    Az lehet, csak a falon keresztül katapultálom ki laggoló screen tearingestül, amikor már nem egy állóképet nézek rajta, hanem teszek egy 180°-os fordulatot ingame, mert annyira lassú.

    Neked a szín és a kontraszt a minden, másnak lehet, hogy nem csak abból áll a történet - itt vagyok rögtön mondjuk akár én, vagy bárki más, aki pl. a Passziánszon kívül mást is szeretne érdemben játszani a gépén.
    Ill. azt azért még tegyük hozzá mellékágon, hogy sajnos magyar viszonylatokban egy 85ezres monitor minden, csak nem olcsó - bár ez most más lapra tartozik.

    Minden felhasználásnak megvannak a maga ideális kritériumai. Úgy a Photoshopnak, DTP-nek, mint az irodázásnak, filmezésnek vagy éppen az offline / online lövöldének / RPG-nek / bármimásnak.
    Amivel lehozom a Photoshop csillagát is az égről, az egy földbeásott nyomortanya lesz, amikor fast-paced puffogtatok - és vica versa. Ez ilyen egyszerű.

    "Aki nem látja a különbséget egy LG és egy 300-400 ezres EIZO között az vak"

    Siralom is lenne, ha nem a 2-3x annyiba kerülő EIZO-nak volna láthatóan szebb / színhűbb képe (bár a válaszidőkről meg az input lagokról most nem szól a fáma - mert ugye lehet, hogy valakinek ezek vannak a fontossági sorrend élén, teljes mértékben érthető okokból kifolyólag, ahogyan arról már korábban is szó volt).

    Oké, hogy EIZO az Isten, szeretem én is, csak kisebb problémát jelent, hogy ami például nekem megfelelne (értsd 144Hz + ténylegesen nagyon alacsony input lag), abból a legolcsóbb (és tudtommal az egyetlen) modell csakmacsakneked áron 300 rongy. Ugye. Míg akár iiyama-ból is találok olyat 100 alatt.

    Amúgy meg egy bekalibrált SONY GDM-F520 / GDM-FW900 kb. az összeset a sírba rakja, majd' minden téren, töredék áron. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák