Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EVL2

    aktív tag

    válasz xEon1337 #73052 üzenetére

    Igen, pontosan ez a bajom amit írtál. Rengeteg árnyalt sötét filmmel meg játékkal kockulok pl: Diablo3 stb... és e miatt roppant fontos nekem ez a ips glow jelenség enyhítése.
    Említettem egy asus monitort. Csak téged tudlak idézni "Na ott biztos, hogy elsírnád magadat" hát bevallom őszintén majdnem kicsordult egy könnycseppem amikor az első sötét jelenetet megláttam a monitoron. 1 hétig próbáltam orvosolni a problémát mire rátaláltam az ips glow jelenség leírására. Tipikus volt azonnal rá ismertem. Előtte azt hittem valami fatális gyári hibás monitort kaptam. Elviselhetetlen volt.
    Hála az égnek egy kedves barátom felhívta a figyelmem rá hogy vissza küldhetem a monitort ha végkép képtelen vagyok vele élni. Sajnos muszáj volt még ha 4e ft-volt vissza küldenem futárral akkor is.

    Ted_Beneky úr

    Még nincs ötletem. Lehet hogy megelégszek egy 24" kis tesóval is. Ha az közelebbről kevésbé glow-os.
    Egyenlőre kivárok és megpróbálom most nem elkapkodni a választást. Valószínűleg a sivatagi boltot meg fogom majd látogatni én is mert már sok jót olvastam róla. Hátha találok ott olyan monitort amit előtte alaposan szemügyre vehetek és megfelelő lesz számomra. Az tuti hogy ez után neten nem merek monitort venni még 1x. Előtte mindenképpen látnom kell élőben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák