Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz zippofcy #48616 üzenetére

    Köszönöm a választ!

    Nyilván nem kompromisszum mentes és nem is ideális ez a technológia és ez a méret, de mint lehetőség, szórakozni vele néha nem lenne rossz.

    Most egy 17 colos TN paneles LG-m van, ahhoz képest színekben, dinamikaátfogásban azért gondolom előrelépés lenne, mivel ez azért már IPS, vagy attól még lehet gáz a képe?

    Tudom visszetérhetünk az ár/érték arány kérdéshez, de ezért is írtam le mim van most :D Egyik serpenyőben ott vannak az 55e Ft körüli normál monitorok, a másik serpenyőben az én kis 17 colosom. Ez a 3D-s LG a skálán azért közelebb van a normálisokhoz nem? :) (ravasz megfogalmazás tudom :D ) Sokszor ilyenkor azt mondják, már úgy is eldöntötte magában, nem még nem döntöttem el, eredetileg normál monitort szerettem volna, de melóhelyen beszélgettem valakivel és ajánlotta, neki bejött, ezért került fel a skálára.

    Jó lenne ha ki lehetne próbálni valahol többedmagával, normális monitorokkal is...

    Szerk.: úgy is feltehetném a kérdést, hogy a 3D felérat levéve milyen árkategóriájú monitorokkal lehet pariban a normál képe? (ekkor kiderülne mennyibe is kerül ezen a 3D funkció, és azt megéri-e nekem kifizetni)

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák