Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz shouryuken #45279 üzenetére

    "Azt írták, hogy az amva 40fokig teljesen torzulásmentes, ez nekem bőven elég." - 27"-os monitornál (24-nél is) már szemből nézve is vannak torzulások. Szóval ez nem igaz. De ha azt írták... ;]

    "Szűkebb betekintési színtartás vs bleeding és glow" - A bleeding LCD sajátosság, nem IPS. Black crush meg rendre kimarad a másik oldalról, de értem én. Engem nem kell meggyőzni, magadat meg már meggyőzted. :)

    "Nekem fontosabb az előbbi, ettől függetlenül megértem, ha valakinek fontos az, oldalról nézve ne másszanak el a színek" - Ismét hangsúlyozom. Rengetegen csúsznak el itt. Nem azért jó az IPS mert "a konyhából is színhelyes", hanem mert bárhonnan az. És egy 24-27"-os kijelzőt nézve már tetemes kijelzőterület szög alatt látszik, így ott a TN/AMVA már torzít, az IPS nem. Az tartja a színeket, tökéletesen. 178 foknál is, de az nyilván senkit nem izgat. Elölről viszont azt hiszem mindenkit.
    (#45280) *Ropi* : Tudom miért csináltad, csak mások is átvették, aztán gondoltam tisztázom az ügyet.

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák