Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz SOAD19 #1846 üzenetére

    Semmi gond! Nem az a baj, hogy elmondtad neked melyik tetszik, hanem az, hogy objektív, döntésben segítő adatot, tapasztalatot nem tartalmazott. Külső megjelenésre a Samsung XL2370 LED sztem elviszi a pálmát, az IPS monitorok közül pedig nekem is a DELL nyerte el jobban a tetszésemet. De ez egy dolog, mert képminőségben biztosan az a leggyengébb amelyik a legszebb, viszont a két IPS panel és a monitorok felszereltsége sem egyforma, és nem tudom pontosan, hogy a valóságban mekkorák ezek a különbségek . Lehet, hogy nem is érdemes foglalkozni vele mert szabad szemmel nem érzékelhető - és olyan ember kellene nekem, aki ilyet tud -, viszont a DVI + HDMI csatik az LG javára billentik kicsit a mérleget.

    Nyugdíjas: az, hogy olvastam tesztet, és utána néztem a paramétereknek, még nem biztos, hogy objektív vélemény. Egyrészt nem minden teszt az, másrészt semmilyen tapasztalatom sincs. Éppen abban bíztam, hogy lesz vki aki mondjuk jóval több tapasztalattal rendelkezik - mert használ(t), esetleg tesztelt ilyen monitort - és valóban tudja miről beszél.

    Közben még jobban utána néztem, és a két IPS panel mellett valóban nem jó alternatíva a Samsung monitor drágábban (az ugyanis ~63k). Tehát a kérdés némileg egyszerűsödött: DELL 2209WA vagy LG W2220P?

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák