Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    válasz TheKresh #123708 üzenetére

    Selynelar, TheKresh:

    Köszi a válaszokat! Hát igen. Kicsit én is tartok tőle, hogy a 27" fura lesz az ultra széles nélkül. A legjobbnak nekem is a Predator tűnik, csak azt baromi nehéz eladni ha mégse válik be vagy megunom stb. Rendeltem az Alzába a TUF VG279QM cuccot. Még nem döntöttem el, de arra gondoltam, hogy elég olcsó 110e és mivel FHD a VGA is bírja. Ha megtartom a régit netezni filmezni egyéb játékokhoz a Siege, Warzone stb-re meg idehúzom a 240-est és arra meg az jó lesz. Így üzemidőbe is többet kapok, kisebb az értékesés és mindegyik jobb a saját feladatára külön mint egyben.
    Ha a 32"-ből csinálok szélesvásznú 21:9 egyedi felbontást elvileg nem lesz olyan szép a kép, mert nem natív, meg egy kicsivel a méret is kisebb lesz.
    A VGA-n is lehet egy 100-ast fogni legalább. Néztem a 6900XT Siege alatt 1440p Ultrán tud 240-et, 1080p-ben elég lenne talán egy 3070-en is ami legalább egy 100-al olcsóbb.
    Talán ideférne a kispolcra és csak magam elé emelem ha kell elfér a régi monitor előtt. Vagy felteszem a falra a másik mellé :-)
    Ciklikusan szoktam játszani bizonyos játékokkal vagy filmezés, szóval ne kellene napi szinten pakolgatni.

Új hozzászólás Aktív témák