Új hozzászólás Aktív témák

  • Rogan99

    tag

    válasz vitya81 #95802 üzenetére

    Élőben közel sem ennyire rossz, meg máshogy érzékeled mint a képen. Kicsit elvesznek a részletek mert ezüstösen felfénylik a monitor sarka körül a kép. Minél sötétebb a jelenet annál jobban előjön a probléma.

    A képet a kingdome come-ból lőttem és ott este brutál sötét van ezért jobban látszik.
    Néztem más játékokban és pl Batman Arkham Knightban vagy Evil whitin 2-ben kb észre se lehet venni, pedig azok is elég sötét játékok.

    Úgy döntöttem megtartom a monitort, mert lutri hogy jobb vagy rosszabb lenne a következő, meg tényleg csak a brutál sötét képeknél zavaró picit a dolog. Akkor is csak ha direkt azt nézem, de normál esetben csak a periférián érzékelem minimálisan.

    Azért mindenképpen javasolnám, hogy élőben nézz meg pár kiszemelt monitort, hogy saját szemmel is lásd és el tudd dönteni mennyire zavar a dolog. Nekem erre nem volt lehetőségem és meglepődtem kicsit elsőre rajta. Meg azon is hogy mindenhol azt olvasod milyen jók a betekintési szögek, ami addig igaz is amíg világos képet nézel kb, de ha már sötétebb akkor jön a glow effect.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák